Bussjö 2011-06-05

Foto:Lisa Persson


Maria, Anders, Lisa, Frippe, Sivert & Per
Petter Johansson ÄMS & Andre Magnusson LMK
Joakim Sandow SAMS & Anton Bhölje LMK
Emil Berggren VMK & Marcus Andersson UAK
Marcus Andersson & Jocke
Emil & Jocke
Karolina Axelsson VMK & Lisa
Carina
Karolina Axelsson, Carolina Ask LMS, Lisa & Emma Kuronen UAK
Maria & Britt-Marie Arvidsson ÅMS
Sara & Maria
Jessica Jennerfors LöMK, Madelene Axberg ÅMS, Frida Holmbom LMK, Jennifer Näslund VMK
Madelene & Frida
Frippe & Jenny Isaksson PMS
Frippe & Jenny
Ivar Nilsen UAK
Jonas Isaksson PMS, Andree Rahko NMS Boden & Magnus Nordqvist VMK
Frippe
Andreas Sallinen UAK, Tomas Pernbrink UAK, Krille, Samuel Nilsen UAK & Jari Tissari SLMK
Andreas S, Pernbrink & Jari
Pernbrink & Jari
Krille, Andreas S & Samuel N
Samuel N & Andreas S
Jonas Ekelund Jokkmokks MS
Andreas Lindkvist Storumans SK & Jon Jonsson UAK
Tobias Sallinen, Per, Wiktor Danielsson ÅMs, Kurt Sandin NMS Boden
Kurt Sandin NMS Boden
Per, Wiktor & Fredrik Höglund PMS
Samuel Edlund MSU
Wiktor & Tobias
Tina Öberg SMS, Daniel Sandström UAK & Tobias Nordin PMS
Anders, Tim Axelsson VMK, Kennet Holmbom LMK, Fredrik Eriksson SLMK & Daniel Forsberg UAK
Anders & Daniel F
Anders & Kennet
Fredrik & Kennet
Lennart Edvall UAK, Paul Jönsson LMS & Jesper Larsson LMS
Lennart & Jesper
Marcus Nyström SLMK, Olle Danielsson ÅMS & Erik Uleander UAK
Olle & Erik
Olle & Marcus
Anton & Petter
Ossian Stenvall SMS & Emil
Marcus A & Jocke
Jocke, Emil & Ossian
Mattias Nyström SLMK & Marcus A
Jessica, Carolina Ask, Madelene, Maria & Emma
Madelene & Maria
Lisa, Sara, Karolina Axelsson & Frida
Lisa & Sara
Lisa
Frida, Lisa & Sara
Carina, Jennifer & Britt-Marie
Carina & Jennifer
Angelica Jennerfors Lömk & Carina
Fredrik Uleander & Tobias Nordin
Paul Jönsson, Lennart & Tobias S
Frippe, Lennart & Jonas Isaksson
Jonas
Krille, Daniel Sandström & Jesper Larsson
Krille & Jesper
Daniel Sandström & Jenny Isaksson
Krille testar crossbanan
Daniel Forsberg, Jon Jonsson & Ivar Nilsen
Daniel
Ivar & B-O Näslund VMK
Andree Rahko & Kennet Holmbom
Erik Uleander & Tim Axelsson
Andreas Lindkvist, Jerker Lundell & Erik Uleander
Wiktor & Olle
Anders & Jan Axberg ÅMS
Jan, Wiktor & Anders
Magnus Nordkvist, Marcus Nyström & Per
Per
Marcus & Magnus
Pernbrink, Jari & Kurt Sandin
Far & Son skruvar
Tankning
Anders fixar
o Frippe tittar på =)
Emil & Petter
Razmus Ekelund Jokkmokks MS & Anton Bhölje
Marcus A & Petter
Ossian, Jocke, Mattias & David Karlsson SMS
Mattias & David
Jessica i ledningen
Frida & Jennifer
Maria, Carina, Lisa & Emma
Maria & Carina
Maria
Carina & Emma
Lisa & Sara
Lisa & Carina
Andreas Lindkvist i ledningen
Paul Jönsson
Tina & Krille
Tim Axelsson & Kurt Sandin
Wiktor, Jenny & Ivar
Daniel S, Kennet Holmbom & Jon Jonsson
Marcus N & Kennet
Clas Indset SMF Sollefteå & Per
Daniel F & Anders
Clas & Jonas Isaksson
Anders & Per
Jan Axberg, Pernbrink, Frippe & Erik Uleander
Pernbrink, Jan & Frippe
Frippe parkerar
Erik U & Tobias S
Fredrik Uleander & B-O
Samuel Edlund & Tobias Nordin
Jesper Larsson & Fredrik
Samuel E & Tobias N
B-O & Tobias
Jonas, Jenny, Erik, Tobias N
Jonas
Jerker Lundell & Tobias N
Madelene & Maria
Madelene, Jennifer & Maria
Emma Kuronen & Sara
Lisa
Madelene Axberg, Lisa & Jennifer Näslund
Tobias Sallinen, Jari Tissari & Marcus Nyström
Tobias Sallinen & Fredrik Uleander
Ossian Stenvall, Petter Johansson & Joakim Sandow
Joakim Sandow
Emil Berggren & Ossian Stenvall
Petter Johansson & Emil Berggren
Madelene Axberg
Angelica Jennerfors & Jessica Jennerfors
Frida Holmbom & Carina
Jessica Jennerfors & Frida Holmbom
Andreas Lindkvist, Tomas Pernbrink, Daniel Sandström & Daniel Forsberg
Wiktor Danielsson & Marcus Nyström
Andreas Lindkvist & Marcus Nyström
Daniel Forsberg & Wiktor Danielsson
Tomas Pernbrink & Daniel Sandström
Tobias Sallinen, Samuel Edlund & Daniel Forsberg
Krille
Frippe
Herrar C-Final
1:a Tobias Nordin PMS, 2:a Jerker Lundell Lövångers MK, 3:a Jonas Isaksson PMS
4:a Jon Jonsson UAK, 5:a Erik Uleander UAK, 6:a Jenny Isaksson PMS
Damer B-Final
1:a Madelene Axberg ÅMS, 2:a Lisa Abrahamssom SLMK, 3:a Jennifer Näslund VMK
4:a Maria Persson SLMK, 5:a Sara Bylund SLMK, 6:a Emma Kuronen UAK
Juniorer A-Final
1:a Petter Johansson ÄMS, 2:a Emil Berggren VMK, 3:a Mattias Nyström SLMK
4:a Joakim Sandow SAMS, 5:a Ossian Stenvall SMS , 6:a Marcus Andersson UAK
Damer A-Final
1:a Angelica Jennerfors Lövångers MK, 2:a Jessica Jennerfors Lövångers MK, 3:a Frida Holmbom LMK
4:a Carina Eriksson SLMK, 5:a Carolina Ask LMS, 6:a Madelene Axberg ÅMS
Herrar B-Final
1:a Marcus Nyström SLMK, 2:a Tina Öberg SMS, 3:a Fredrik Uleander MSU
4:a Jari Tissari SLMK, 5:a Tobias Nordin PMS, 6:a Tobias Sallinen UAK
Herrar A-Final
1:a Tomas Pernbrink UAK, 2:a Daniel Sandström UAK, 3:a Daniel Forsberg UAK
4:a Wiktor Danielsson ÅMS, 5:a Marcus Nyström SLMK, 6:a Andreas Lindkvist SUSK