Midnattssolen 25-26-juni

Foto: Jannike Sköldfeldt, Lisa Persson, Svenne.

Våra duktiga funktionärer skötte sig med bravur!
Viktor Lindström ÅMS
Allas vår Jacop Eliasson
Gissar på Martin ek/spjuth
Christian Strömberg jagas av Andreas Jonsson och tim axelsson
Camilla wistemar, Ewalina mattsson Lina Westberg Lena Rigglöf Skutskärs MS och Magdalena Eriksson
Ewalina o Lina
Rigglöv och Magdalena
Camilla Westberg
Marie Johansson SMK Söderhamn
MArie Johansson och Emma Persson
Karl-Erik Ohlsson Bollnäs MK
Anna K.Bergström, Irja Wistemar och Sven-Erik Högberg ÖMK
André Andersson
Johan Strömberg
P-O Olofsson
Patrik Sjödin ÅMS
Johan Figaro och Robin Lundkvist
Fredde Eliasson
Fredrik Dahlin MKNJ Marcus Nyström
Frippe Mattsson
Linus Bergström
Peter Sandow
Vet inte vad hon heter men kallas konen och kör för SLMK
Anders Persson
Maria gjorde ett super-jobb!
Oskar Jonsson och Andreas Jonsson
Daniel Andersson Timrå MK
Rolf Bergman KMSK
Roger Bergström
Billy Jonsson OMK och Johan Danielsson
Kenneth Andersson
Daniel Eliasson Lucas Bergström och Daniel Karlsson ÅMS
Lucas
Viktor Holmqvist FMK ,Christian Strömberg ÅMS Oskar Jonsson och Andreas Jonsson
Oskar
Joakim Sandow SAMS Alexander Jonsson och Hampus Lundkvist
Andreas Jonsson
Jacke i täten
Fredrik Jonassom kmk
Madelene Sandström mknj och viktor Lindström ÅMS
Irja, Emma, Anna, Ewalina, Lina och Magdalena
Lina
Lisa Abramsson, Sara liljekvist och Carina Eriksson
Sara O Carina
Carlerik Olsson, Camilla Wistemar, Marie Johansson, Maria Persson,Camilla Westberg och Sven-Erik Högberg
Maria o Camilla
Carl-Erik i täten
Fredde E, Daniel Andersson, Lucas B mf.
Jonas Bergström o Henrik Petersson
Linus B, P-O b.la
P-O o Mattias n
Kenneth Andersson i täten
Mikael Eriksson omk och Johan Strömberg
Fredrik Linder o Anders Persson
Olle, Roger och Patrik Sjödin b.la
Morgan Norberg och Peter Sandow
Norberg o Frippe mf
Håkan Dahlin o Johan Danielsson
Andretti Pelle o Marcus
Fredrik Jonasson
Maria
Fredde o Anders p
Westberg o Henke
Fredrik Höglund Piteå
C-final Westberg i täten
1. Anders Westberg 2. Henrik Petersson 3. Daniel Eliasson
Jun B-final Sara Lundqvist mknj
Oskar Jonsson
Andreas Jonsson
1.Andreas Jonsson SLMK 2 Alexander Jonsson SLMK .
1.Andreas Jonsson SLMK 2 Alexander Jonsson SLMK 3.Tim Axelsson vmk 4. Oskar Jonsson slmk 5. Madelene Sandström MKNJ 6. Sara Lundqvist mknj
Damer B-final. Lisa och Emma
Anna och Carina
1.Karl-erik ohlsson Bollnäs mk 2. Emma Persson SLMK 3.Lisa Abramsson SLMK 4.Lena Rigglöv Eliasson Skutskärs ms 5.Carina Eriksson SLMK 6. Anna Bergström SLMK
Herr B-final.Peter Sandow
Pelle P och Westberg
Fredde o Pelle
Anders Persson o Westberg
1. Pelle Persson slmk 2. Fredrik Eliasson slmk 3. Anders Persson slmk 4.Anders Westberg SLMK 5. Olle Gavelin SLMK 6. Peter Sandow SLMK
Jun A-final. Joakim Sandow i täten
Andreas Jonsson
Fredrik Jonasson kmk
Joakim Sandow SAMS
1 Joakim Sandow sams 2. Fredrik Jonasson kmk 3. Christian Strömberg ÅMS 4.Viktor Lindström ÅMS 5. Andreas Jonsson SLMK 6.Viktor Holmkvist FMK
Andreas
Dam/vet A-final Karl Erik olsson o Marie johansson
Marie o Sven-erik högberg
Maria o Irja
Sven-erik o Camilla
Marie Johansson SMK Söderhamn
1.Marie Johansson SMK Söderhamn 2. Camilla Wistemar SLMK 3. Karl-Erik Olsson Bollnäs MK
4.Sven-Erik Högberg ÖMK 5. Maria Persson SLMK 6. Irja Wistemar SLMK
Herrarnas A-final. Daniel Andersson i täten, Linus tröckt breddave o Johan Sandow, Crille o Marcus Lindmark.
Linus fortfarande breddave???
Daniel fick stopp.
Johan Sandow
Johan!
1.Johan Sandow SLMK 2. Pelle Persson SLMK 3. Linus Bergström SLMK 4. Daniel Andersson tmk 5. Marcus Lindmark SLMK 6. Kristoffer Eriksson SLMK
STORT GRATTIS TILL SAMTLIGA FINALISTER!!!!
Det uppskattade jumboracet där de med helgens minsta poäng skulle göra upp.. Jonas som oftast är i final, var det även denna gång, och kammade hem den åtråvärda dunken!!!
Patrik Sandtröm mknj Seth Jonsson omk
Jonas Patrik o seth
4atappat(anders Nilsson?) namnet 5a anders isaksson
Bröderna Sandow
Calle-starter
Brännbollsturnering mitt i natta alá team skitbra=)...blandade bilder nedan.
fam.Isaksson
Lite fler bilder från Svenne