Robertsfors 2010-08-14

Foto:Madelene Axberg

Kenneth Holmbom LMK
Peter Sandow
Johan Sandow tampas med Peter Lindgren RMS
Johan
Marcus Andersson UAK jagas av bl.a Joakim Sandow SAMS och Clas Lundmark SMS
Malin Andersson RMS och Frida Holmbom LMK
Linneá Karlsson RMS, Angelica Jennerfors LÖMK och Lena Karlsson RMS
Tomas Lindberg RMS och Mattias Folkesson VMK
Ulf Granath UAK i ledningen
Wiktor Danielsson ÅMS jagas av bl.a Kurt Dahlgren UAK
Olle Danielsson ÅMS och Andreas Sallinen UAK
Kenneth Andersson
Petter Holmström RMS sprutar grus
Kenneth och Petter jagar Thomas Pernbrink UAK
Daniel Forsberg UAK i ledningen
Kenneth i depån
Joakim, Marcus och Ewelina Nordin VMK
Jocke besöker sandfållan
Desamma gör Marcus
Emil Berggren VMK och Jonte Sjöström SMS
Tina Öberg SMS tar starten
Kenneth jagar Magnus Olofsson MSU
Mattias Folkesson och Andreas Sallinen möts i sandfållan
Olle Danielsson jagar Tina Öberg
Herrar D-Final
1:a Lennart Edvall UAK, 2:a Oliver Stenvall SMS, 3:a Kenneth Holmbom LMK
4:a Jon Jonsson ÖMK, 5:a Andreas Sallinen UAK, 6:a Mattias Folkesson VMK
Herrar C-Final
1:a Thomas Pernbrink UAK, 2:a Olle Danielsson ÅMS, 3:a Kurt Dahlgren UAK
4:a Lennart Edvall UAK, 5:a Tina Öberg SMS, 6:a Oliver Stenvall SMS
Juniorer B-Final
1:a Hampus Ölin SMS, 2:a Clas Lundmark SMS, 3:a Robin Sund LÖMK
4:a Ewelina Nordin VMK, 5:a Ida Pettersson RMS, 6:a Jonathan Sjöström RMS
Herrar B-Final
1:a Ulf Granath UAK, 2:a Olle Danielsson ÅMS, 3:a Thomas Pernbrink UAK
4:a Marcus Nilsson VMK, 5:a Robin Holmström RMS, 6:a Kenneth Andersson SLMK
Juniorer A-Final
1:a Emil Berggren VMK, 2:a Marcus Andersson UAK, 3:a Ossian Stenvall SMS
4:a Hampus Ölin SMS, 5:a Joakim Sandow SAMS, 6:a Clas Lundmark SMS
Damer A-Final
1:a Jennika Jennerfors RMS, 2:a Linnea Karlsson RMS, 3:a Frida Holmbom LMK
4:a Lena Karlsson RMS, 5:a Malin Andersson RMS, 6:a Angelica Jennerfors LÖMK
Herrar A-Final
1:a Wiktor Danielsson ÅMS, 2:a Ulf Granath UAK, 3:a Petter Holmström RMS
Herrar A-Final
4:a Mats Ledin RMS, 5:a Olle Danielsson ÅMS, 6:a Peter Lindgren RMS