Skellefteå laitis-cupfinalen 2009

Fotograf: Linda Pettersson

Maria P o Jennika b.la
Caroline Ask, Alexandra Karlsson, Maria och kanske Åsa Ask
Maria
Josefin Strömberg, Linda Fjällström och Lisa mf.
Lisa
Juniorerna
cupledaren Tina Öberg i täten
Anton Marklund
är det Johan eller?
Marcus Andersson
Jörgen Stenberg Jonas Isaksson Jesper Larsson mf.
Arvid Grönlund sms
Jonathan Karlsson sms och Håkan Edström pms
Jonathan
Anders Persson m.f
Anders före Anders Wikström sms
Pelle P och Kurt Dahlgren
P.P
Kurtan
Lars-Åke b.la
Tomas Rosenberg och Lars-Åke på alternativet. Ronny Sandberg i amazon och Mattias Hägglund
Hägglund
Fredrik Höglund pms Jesper Karlsson sms mf.
Robin Stoltz sms i dutten
Tobias Nordin i täten
Johan Sandow
Lisa b.la
Lisa
Linda Fjällström, Maria P, Carolina Ask och Madde Marklund
Maria
Måste vara Johan detta?
Anders P i täten
Anders P
Hägglund o Sandow i uppgörelse
Lars-Åke G
Fredrik Höglund och Joachim Bergquist
Jennika o Maria
Männen på ballkongen
Maria vinner A-finalen..
Johan Sandow vinner A-finalen
Sandow parkerar i A-finalen
c- finalen Har ingen resultatlista men några känner jag igen...
1. Pelle Persson2. Thomas Rosenberg NMS-Boden 3. Christer Johansson uak 4. ? 5.Jonas Isaksson Piteå MS 6. Jörgen Stenberg Tjörns mf
Dam B-final. Känner bara igen Sandra Björn och Jenny Isaksson
Jun. B-final 1. Tina Öberg RMS 2. resten ???
Herr B-final 1. Kurt Dahlgren uak 2. B-O Näslund VMK 3.Pelle Persson SLMK 4.???
MARIA
a-final.1. Maria Persson slmk grattis!!! 2.Josefin Strömberg Bolidens MK 3.Carolina Ask Luleå MS 4.? Karlsson 5. Jennika Jennerfors RMS 6. ?
Juniorernas A-final.1 Johan Sandow SLMK grattis!!! 2. Petter Holmström (tror jag) 3.? 4? 5. Tina Öberg RMS 6.?
Herr A-final 1.Tobias Nordin Piteå MS Grattis. 2.? 3. Kurt Dahlgren uak 4. ? 5. Kent Wenngren UAK 6. Peter Sandow slmk
Fotografen Linda!
cupvinnarna juniorerna 1. Tina Öberg GRATTIS! 2.Jonas Kostet Vännäs MK 3. Johan Sandow SLMK
Damerna cupvinnarna 1. Jennika Jennerfors rms GRATTIS! 2.Jenny Isaksson Piteå MS 3.Josefin Strömberg Bolidens MK
herrar cupvinnare. 1 Tobias Nordin Piteå MS GRATTIS! 2 Jörgen Stenberg Tjörns MF 3 Jonas Isaksson Piteå MS